Kampaň VYBER SI v Rožňave

Uvedomujeme si, že ľudské správanie má často negatívny dopad na našu planétu a život na nej, a preto sme sa rozhodli konať. Chceme informovať ľudí na Slovensku, ako je možné správať sa trochu inak, Vybrať si. A vy sa toho môžete stať súčasťou.

Platforma MVRO, ktorá je strešnou organizáciou 30 mimovládnych organizácií zaoberajúcich sa zahraničnou rozvojovou spoluprácou, humanitárnou pomocou a globálnym vzdelávaním aktuálne realizuje kampaň VYBER SI. Naša kampaň informuje o tom, že to, ako vyzerá náš svet je výsledkom aj našich každodenných rozhodnutí. Každý z nás je dôležitý a môže zmeniť prostredie, v ktorom žijeme. Každý môže začať sám od seba. Pretože to, čo si vyberieme dnes, žijeme zajtra.

img_9764

V rámci kampane VYBER SI sa tím dobrovoľníkov rozhodol navštíviť niekoľko slovenských miest s cieľom zvyšovania informovanosti občanov Slovenska o možnostiach zodpovedného (spotrebiteľského) správania. Rožňavský jarmok privítal našich dobrovoľníkov v piatok 16. septembra. Dva tímy dobrovoľníkov sa pohybovali po Námestí baníkov, fotili sa s vami s kampaňovými „speech bubbles“ (prospektami spojenými s hlavnými myšlienkami kampane) a ponúkali vám „fair trade“ (spravodlivý obchod) kávu.

Ak vám spravodlivý prístup k našej planéte a spôsob života nie je ľahostajný a ak si Vyberáte žiť zodpovedne, viac o kampani môžete nájsť na www.mamnavyber.sk .

KAROLÍNA ZUBRICZKÁ, tím VYBER SI, Platforma MVRO

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Kampaň VYBER SI v Rožňave"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.