Na predaj tri rodinné domy a jeden stavebný pozemok

Spoločnosť SUBTERRA Bratislava spol. s r. o. ponúka na predaj v Rožňave na ulici Františky Andrássyovej tri dvojpodlažné rodinné domy Ordinale a ,jeden stavebný pozemok.

Novobudovaná štvrť v tichom prostredí s kompletne vybudovanými inžinierskymi sieťami nesie názov Biela oáza. Prístupná je priamo zo Šafárikovej ulice s odbočením pri budove úradu práce (oproti obchodnému domu Kaufland).

V lokalite je na predaj stavebný pozemok – parc. č.  1930/41 o výmere 499 m2. Pozemok je určený na stavbu rodinného domu podľa vlastného výberu, resp. projektu, alebo na výstavbu malej obchodnej prevádzky, prípadne kombináciu oboch možností. Objekt môže mať viac podlaží.

Cena pozemku s kompletne vybudovanými verejnými sieťami (cesta, chodník, verejné osvetlenie) a prípojkami inžinierskych sietí (voda, elektrika, plyn), vrátane telekomunikačného napojenia, je 58,33 €/m2 + 20 % DPH, tzn. spolu s DPH 70 €/m2.

Na predaj sú taktiež ďalšie dva pozemky, parc. č. 1930/40 o výmere 2 014 m2 a parc. č. 1930/44 o výmere 1 235 m2, spolu 3 249 m2, určené na výstavbu rodinných, resp. bytových domov. Tieto pozemky sú na predaj iba v celku v cene 58,33 €/m2 + 20 % DPH, tzn. spolu s DPH 70 €/m2.

Link na interaktívnu mapu katastra: kliknite sem

Nová cena pre rodinné domy Ordinale

V lokalite sú na predaj štyri dvojpodlažné rodinné domy Ordinale (na fotke) s malou záhradou (350 m2) a prístupovou komunikáciou. Súčasťou každého domu je aj garáž, ktorá ho oddeľuje od ďalšieho domu v radovej zástavbe.

Rodinný dom  Ordinale má 4 obytné miestnosti – halu s jedálňou a kuchyňou a tri spálne, dva šatníky, dve kúpeľne s toaletami a jednu toaletu pre hostí, predsieň, špajzu, terasu na prízemí aj na poschodí. Celková úžitková plocha domu je 160 m² – na prízemí 96 m² a na poschodí 64 m².

Kúpna cena pozostáva z ceny dvojpodlažného domu, vonkajšej terasy domu, spevnenej prístupovej plochy k domom a do garáže, oplotenia a hrubých terénnych úprav pozemku. Ďalej z ceny oporného múru, domových prípojok inžinierskych sietí a zo spoluvlastníckeho podielu z prístupovej komunikácie s chodníkom, vedúcej k domom.

Pôdorys: Ordinale  Pohľady: Ordinale

Cena RD Ordinale s príslušenstvom aj s pozemkom je 149 500 €.

Kontakt: e-mail: predaj@subterraeu.sk mob. 0911 447 528

Súvisiace články – predaj nehnuteľností v Rožňave:  

Záhrada na predaj, vhodná na stavbu rodinného domu

Administratívne a skladové priestory v Rožňave

Parcely, resp. nehnuteľnosti si môžete pohodlne pozrieť na interaktívnej mape katastra aj cez mobil:  kliknite sem

Objednávky do rubriky Reklamné články prijímame na emailovej adrese reklama@inforoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Na predaj tri rodinné domy a jeden stavebný pozemok"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.