Príďte 17. novembra o 17-tej na námestie!

oks_kruh.gifObčianska konzervatívna strana (OKS), Občiansko-demokratická mládež a Iniciatíva Občania proti totalite budú 17. novembra protestovať proti vláde Roberta Fica. Súčasnú vládu považujú za vážnu hrozbu pre slobodu, demokraciu a právny štát na Slovensku. Informoval o tom člen Republikovej rady OKS Juraj Petrovič.

Protest sa uskutoční 17. novembra o 18.00 h na Námestí SNP v Bratislave. Podľa organizátorov vláda Roberta Fica poškodzuje záujmy občanov najmä návrhmi viacerých zákonov, ktoré ohrozujú základné ľudské práva a slobody, demontuje piliere právneho štátu, pohŕda vôľou občanov prejavenou v petíciách, útočí na slobodu slova a médiá a prispieva k eskalácii napätia v maďarsko–slovenských vzťahoch.

Naša redakcia pozýva uctiť si výročie Nežnej revolúcie z novembra 1989. Bol to začiatok zásadnej politickej zmeny a pádu komunistického režimu v Československu.

Príďte si túto najvýznamnejšiu udalosť našich novodobých dejín pripomenúť tichým zapálením sviečky pri soche Františky na Námestí baníkov v Rožňave v sobotu 17. novembra 2007 o 17-tej hodine.

Zároveň tak spoločne vyjadríme nespokojnosť s praktikami klientelizmu a nedostatočnej bezpečnosti v našom meste.

© Inforoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Príďte 17. novembra o 17-tej na námestie!"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.