Na premietanie môžete vyhrať vstupenky

V sobotu večer si môžete pozrieť v rámci projektu Sineklub Drázus, pripravovanom občianskym združením Otvor dvor v spolupráci s Filmovým klubom Excalibur, švédsky akčný thriller Easy Money I.

Premietanie sa uskutoční v Larsen bare na Námestí baníkov v Rožňave so začiatkom o 20:30 hodine, vstupné je 2 eurá.

Ak si však „lajknete“ stránku SK Drázus na Facebooku, môžete súťažiť o dve vstupenky zdarma. Stačí, ak k tomu pridáte správnu odpoveď na otázku, akej národnosti je vo filme hlavná postava „JW“ a pošlete odpoveď do piatkovej polnoci na email otvor.dvor@gmail.com s uvedením mena a priezviska, adresy a emailu.

Jediným pravidlom je život bez pravidiel

JW je mladý, charizmatický muž, žijúci v Stockholmu. Aj keď má hlboko do vrecka, vedie dvojitý život – nelegálne se živí ako vodič taxi a potom si dopraje komfort vyššej triedy. Potom, čo stretne krásne, bohaté dievča, zaplieta sa do sveta organizovaného zločinu. Začína predávať kokaín, aby si mohl i naďalej dovoliť svoj prepychový životný štýl. Kam až bude schopný zájsť?

Foto: Csfd.cz

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Na premietanie môžete vyhrať vstupenky"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.