Cesta do Ríma po stopách sv. Františka a sv. Kláry s profesorom Leščinským

V polovičke októbra pripravuje cestovná kancelária VIVER TOUR z Humenného zaujímavý výlet do Ríma, na ktorom bude účastníkov sprevádzať profesor Jozef Leščinský. V 80. rokoch začínal ako kaplán v Rožňave, neskôr študoval teológiu niekoľko rokov aj v Ríme.

Zájazd sa uskutoční od 16. do 21. októbra vo Svätom roku milosrdenstva po stopách sv. Františka a sv. Kláry.

V cene autobusového zájazdu 295 eur je zahrnutá doprava, 3-krát ubytovanie s polpenziou v hoteli v blízkosti Ríma (každá izba má vlastnú sprchu a WC), sprievodca a kňaz. Cena nezahŕňa vstupné do múzeí a bazilík.

Kupola Baziliky sv. Petra výťahom stojí 7 eur, schodmi 6 eur, Koloseum 12 eur, Vatikánske múzeá 15 eur, atď. Cestovný lístok na 100 minút dopravy metrom stojí cca 1,5 eura.

Program zájazdu:

1. deň: odchod zo Slovenska do Talianska
2. deň: príchod do Assisi, prehliadka baziliky sv. Františka, rodného domu sv. Františka, baziliky sv. Kláry, baziliky Panny Márie Anjelskej s Porciunkulovou bazilikou. Príchod do Ríma, ubytovanie. Prehliadka baziliky sv. Pavla za hradbami. Nocľah.
3. deň: Rím, po raňajkách účasť na audiencii u sv. Otca, prehliadka baziliky sv. Petra, prechod Sv. bránou, Anjelský hrad. Nocľah.
4. deň: Rím, po raňajkách prehliadka baziliky Santa Maria Maggiore, Latheránskej baziliky (matka chrámov), Svätých schodov, baziliky sv. Klementa, Koloseum, Forrum Romanum, pamätník Viktora Emanuela, Ústa pravdy. Nocľah.
5. deň: Rím, po raňajkách prehliadka pamiatok: Španielske schody, Fontána di Trevi, Pantheon. V popoludňajších hodinách návšteva Slovenského ústavu sv. Cyrila a Metoda. Nočná jazda autobusom na Slovensko
6. deň: príchod na Slovensko

Zmena programu vyhradená!

Kontakt: VIVER TOUR, s.r.o., Starinská 2209/95, 066 01 Humenné, www.viver.sk
Nahlasovanie: 0918 687 416, 0905 470 210, vivertour@gmail.com, vivertour@centrum.sk

PR článok je komerčnou službou, objednávky prijímame na adrese reklama@inforoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Cesta do Ríma po stopách sv. Františka a sv. Kláry s profesorom Leščinským"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.