Moderná očná optika v Rožňave: Style Optik Oros

Začiatkom roka 2016 sa zrodila myšlienka novej očnej optiky s odborným vyšetrením zrakovej ostrosti. Mala to byť priestranná moderná optika, ktorej hlavným cieľom bolo vyriešiť ľuďom ich zrakové sťažnosti. Odbornosť, ochota a ústretovosť personálu sa považovala za najpodstatnejšiu známku jej fungovania. Víziou novej optiky bola najmä spokojnosť zákazníkov za poskytnutie kvalitných služieb, za ktoré ručí.

Myšlienka sa po dôkladnej práci stala skutočnosťou. Začiatkom apríla 2016 sa konalo slávnostné otvorenie novej očnej optiky v Rožňave na Čučmianskej Dlhej ulici č. 8. – Style Optik Oros. Jej hlavným profilom je vyšetrenie zrakovej ostrosti odborníkom – diplomovaným optometristom a zhotovenie dioptrických okuliarov.

Náš odborník na vyšetrenie zrakovej ostrosti, diplomovaný optometrista, je špecialista, ktorý získal svoj titul na Semmelweis University v Budapešti a má viacročnú skúsenosť. Pri vyšetrení používa tie najmodernejšie prístroje ako sú auto-refrakto-keratometer, nonkontaktný tonometer, foropter, optotyp a biomikroskop, aby počas vyšetrenia dosiahol tie najpresnejšie údaje.

Popri vyšetrení zrakovej ostrosti ponúka Style Optik Oros značkové, ale aj cenovo prijateľné dioptrické a slnečné okuliare. V ponuke sú tie najkrajšie modely značiek ako napr. TOMMY HILFIGER, RAY-BAN, VOGUE, GUCCI, VERSACE, EMPORIO ARMANI, OAKLEY, BVLGARI a veľa iných známych svetových značiek. Skúsený personál vždy poradí pri výbere tých najvhodnejších okuliarových rámov, ako aj pri výbere okuliarových šošoviek – jednoohniskových, bifokálnych, interiérových, či multifokálných.

Ponuka služieb Style Optik Oros:

  • vyšetrenie zraku diplomovaným optometristom
  • zhotovenie dioptrických okuliarov
  • kvalitné dioptrické rámy
  • značkové slnečné okuliare
  • aplikácia kontaktných šošoviek
  • opravy, úpravy okuliarov
  • odborné poradenstvo

Od roku 2017 je služba „vyšetrenie zrakovej ostrosti“ pre každého bezplatná, čím sa Style Optik Oros podieľa na skvalitnení služieb tohto druhu v Rožňave.

Web: www.styleoptikoros.sk

Facebook: www.facebook.com/styleoptikorosrv

Objednávky do rubriky Reklamné články prijímame na emailovej adrese reklama@inforoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Moderná očná optika v Rožňave: Style Optik Oros"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.