Šťastná sedmička: OC KOCKA v Rožňave

Lučenec/Rožňava, 30. novembra 2015: Siedme obchodné centrum KOCKA privítalo prvých návštevníkov. Za projektom moderného centra na Šafárikovej ulici v Rožňave stojí slovenská investičná skupina M-MARKET.

Dvojpodlažné obchodné centrum KOCKA sa nachádza v rekonštruovanej budove na Šafárikovej ulici pri vstupe do historického centra mesta. „Našou snahou je prinavrátiť zdravú funkcionalitu budovám tak, aby poskytovali svoje služby so všetkým súčasným komfortom. Do revitalizácie nákupného centra so šťastným poradovým číslom sedem sme investovali viac ako 1,3 milióna eur. Verím, že zákazníci, najmä z radov obyvateľov Rožňavy, ocenia moderné priestory v atraktívnom dizajne, dostupnosť a mix nájomcov,“ povedal pri príležitosti otvorenia OC KOCKA Rožňava predseda predstavenstva a prezident spoločnosti M-MARKET, a.s. Marian Šufliarsky.

„Koncept OC KOCKA je pôvodný, slovenský, vrátane dizajn manuálov a bol vytvorený v spolupráci so špičkovými odborníkmi na maloobchod a komerčné nehnuteľnosti. Svojou prenajímateľnou plochou 2786 m2 sa OC KOCKA Rožňava radí k menším, komunitným centrám, ktoré ponúkajú vyvážený mix maloobchodu a služieb v menších obciach“, dodal výkonný riaditeľ spoločnosti M-MARKET, a.s. Vladimír Kocúrek.

Na prízemí dvojpodlažného centra s charakteristickým dizajnom a farebnosťou fasády, sa nachádza centrálna vstupná hala. Z haly sú prístupné dva prenajímateľné priestory a sociálne zariadenia pre návštevníkov, vrátane bezbariérovej toalety. Ostatné  prenajímateľné priestory na tomto podlaží sú prístupné vstupmi z hlavnej ulice. Z centrálnej haly je výťahom s presklenou šachtou a trojramenným schodiskom prístupné druhé nadzemné podlažie.  Celkovo si v OC KOCKA našlo, resp. nájde, domov deväť prevádzok. Medzi nimi sú banka, lekáreň, kvetinárstvo, záložňa, predaj odevov, trafika, cestovná agentúra, autoškola a pripravuje sa otvorenie kaviarne.

„Obchodné centrá KOCKA sme počas minulých rokov úspešne priniesli do Senca, Zvolena, Turčianskych Teplíc, Veľkého Krtíša, Modry  a Martina. V súčasnosti pripravujeme  projektovú dokumentáciu k ďalším nákupným centrám v Starej Ľubovni a vo Vrútkach. Stratégiou spoločnosti M-MARKET je vybudovať sieť minimálne dvanástich centier,“ uvádza M. Šufliarsky.

OC KOCKA Rožňava v kocke:

Zahájenie stavebných prác:              25. 5. 2015

Ukončenie stavebných prác:            5. 11. 2015

Otvorenie:                                         30. 11. 2015

Investičné náklady:                           1 300 000 EUR

Počet podlaží:                                    2

Úžitková plocha:                               2786 m2

Počet parkovacích miest:                  21

Počet prevádzok:                               9

Prevádzky:                                         banka, lekáreň, kvetinárstvo, záložňa, predaj odevov, trafika, cestovná agentúra, autoškola, v priebehu budúceho roka pribudne kaviareň

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Šťastná sedmička: OC KOCKA v Rožňave"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.