Inforoznava.sk včera s rekordnou návštevnosťou

logo_inforoznava.gifAj keď sme portál Inforoznava.sk spustili iba čosi pred vyše tromi týždňami, včera sme zaznamenali rekordnú návštevnosť (Zdroj: Naj.sk), bolo vás tu až 334! Nepochybne má na tom zásluhu príspevok s Robom Šimkom – čítaj nižšie, ale veríme, že aj z dlhodobejšieho hľadiska budeme mať u vás priazeň.

Včera sme sa s uvedeným počtom 334 návštev dostali na druhé miesto v rebríčku podobne zameraných regionálnych portálov. Tým prvým bola bezkonkurenčne Rimava.sk s celkovým počtom 1488 návštev.

Na treťom mieste Echoviny.sk s počtom 322 návštev, nasledované portálom Gemerland.sk s 312 návštevami. Ďalej na piatom mieste Inforeklama.sk s počtom 212 návštev, Roznava.net so 173 návštevami a Gemerinfo.sk s 58 návštevami.

Samozrejme, nechceme sa ani náhodou prirovnávať k týmto portálom, keďže sú na trhu v niektorých prípadoch už niekoľko rokov a majú svoju stabilnú návštevnosť. Chceli sme sa len podeliť o radosť z tejto pre nás dosiaľ výnimočnej včerajšej návštevnosti.

Redakcia_

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Inforoznava.sk včera s rekordnou návštevnosťou"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.