Kradli aj plytliačili

policajny_zbor_sr_logo_medium.gifDoposiaľ neznámy páchateľ v noci zo stredy na štvrtok vypáčil vchodové dvere do drevárne pri rodinnom dome v obci Rožňavské Bystré (okr. Rožňava). Z drevárne odcudzil motorovú pílu, motocykel zn. Pionier, dva motocykle zn. Jawa 250, pílový kotúč cirkulár, sekeru, akumulátor, nabíjačku, hydraulický zdvihák, bandasku s benzínom a 4 litre oleja v celkovej hodnote 40.000,- Sk. Poškodením zámku a dverí vznikla majiteľovi škoda 200,- Sk. Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu krádeže.

Včera dopoludnia oznámil vedúci úseku Lesy SR Rožňava, že našiel zastrelenú jelenicu. Doposiaľ neznámy páchateľ v dobe od 29.10. do 01.11.2007 v lokalite „Za Matesovou skalou v katastrálnom území Bôrka neoprávnene zasiahol do výkonu práva poľovníctva a to tým, že bez povolenia ulovil 2-3 ročnú jelenicu. Slovenskému poľovníckemu zväzu Bratislava vznikla škoda 8.000,- Sk. Polícia prípad realizuje ako prečin pytliactva (trest odňatia slobody až na 2 roky).

Informácie nám poskytla hovorkyňa KR PZ SR v Košiciach Jana Demjanovičová.

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Kradli aj plytliačili"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.