Na rožňavskej pošte už majú klimatizáciu v prevádzke

Horúčavy sú počas tohto leta nadpriemerné, ďalšia vlna tropického tepla začala v týchto dňoch a podľa predpovedí meteorológov potrvá prinajmenšom do polovice augusta.

Vo veľkých obchodných prevádzkach je už štandardom vybavenie klimatizáciou, majú ju spravidla aj pobočky bánk. Horšie je to už s úradmi, resp. s ich klientskymi pracoviskami.

Na základe podnetu od čitateľov sme v minulých dňoch preverovali situáciu na rožňavskej pošte. Zaujímalo nás, prečo tam nefunguje klimatizácia. Podobne to bolo aj v minulosti, keď bola spustená až po medializácii problému.

„Klimatizačná sústava bola na pošte Rožňava 1 nainštalovaná pri rekonštrukcii v roku 2010,“ spresnila Stanislava Pondelová, hovorkyňa Slovenskej pošty.

„Začiatkom júla nahlásili poruchu nefunkčnej centrálnej riadiacej jednotky tohto zariadenia. Dodacia lehota príslušného náhradného dielu je 21 dní od objednávky,“ vysvetlila ďalej.

„Akonáhle budeme mať náhradný diel k dispozícii, urgentne zabezpečíme predmetnú opravu klimatizácie, aby mohla plnohodnotne slúžiť pre klientov a zamestnancov pošty,“ dodala na záver.

V týchto dňoch je už klimatizácia na pošte v prevádzke.

Foto: Archív infoRoznava.sk

 

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Na rožňavskej pošte už majú klimatizáciu v prevádzke"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.