Otvorili viacúčelové ihrisko Juraja Szöllösa

otvorenie-ihriska-5.JPGDnes krátko po 14-tej hodine otvorili pri ZŠ na ulici Pionierov v Rožňave viacúčelové športové ihrisko. Prítomným sa prihovoril okrem primátora aj šéf parlamentu Pavol Paška. Splnomocnenec vlády pre mládež a šport, smerácky poslanec Dušan Gális, urobil potom slávnostný výkop. Pozri tu, alebo kliknutím na video okno pod textom.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=35Cdp4bpikg[/youtube]

otvorenie-ihriska-7.JPGOkrem húfu naordinovaných žiakov, učiteľského zboru a pozvaných hostí sa tam zišla celá smerácka verchuška, počnúc mestom, cez kraj až po parlament.

otvorenie-ihriska-4.JPGVedľa seba tak stáli Pavol Paška, Dušan Gális, košický župan Zdenko Trebuľa, poslanec NR SR Ján Babič, primátor Rožňavy Vladislav Laciak a prednosta Obvodného úradu Ľubomír Hlaváč. Všetci zo strany SMER- SD.

otvorenie-ihriska-8.JPGSekundoval im podžupan KSK Ján Szöllös (SMK) a v dave aj niekoľkí mestskí poslanci, či funkcionári. Viacúčelové ihrisko bolo pomenované pod Mgr. Jurajovi Szöllösovi v pritomnosti vdovy po ňom. Potom už nasledoval prvý zápas a pre vybraných hostí recepcia.

red

otvorenie-ihriska-9.JPGotvorenie-ihriska-3.JPGotvorenie-ihriska-6.JPG

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Otvorili viacúčelové ihrisko Juraja Szöllösa"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.