V nemocnici vraj očakávajú zmenu riaditeľa

nemocnica-1.JPGV rožňavskej Nemocnici s poliklinikou sv. Barbory, a. s. to už dlhšiu dobu opäť vrie. Keď sa začiatkom leta v r. 2003 ujal funkcie riaditeľa košický urológ Vladimír Langer, situácia nebola ružová. Lenže to zďaleka nie je ani dnes, po štyroch rokoch údajných reforiem.

Tentokrát sa však proti ešte stále riaditeľovi Langerovi postavili svorne všetci primári aj odborová organizácia. Diskusie na úrovni vedenia Košického samosprávneho kraja (KSK), ktorý je jediným akcionárom tejto akciovky, už na túto tému podľa našich informácií prebehli.

nemocnica-2.JPGAktuálne sa vraj čaká už len na verdikt, ktorým sa určí termín zmeny na tomto poste a pravdaže aj meno človeka, ktorý povedie špitál do vykonania nového výberového konania.

Povráva sa, že tou osobou by mohla byť MUDr. Marta Hlaváčová, ktorá prišla späť do Rožňavy len nedávno z revúckej nemocnice. Už teraz šéfuje úsekom zdravotnej aj ošetrovateľskej starostlivosti, teda dvom kľúčovým činnostiam nemocnice.

red

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "V nemocnici vraj očakávajú zmenu riaditeľa"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.