„Tancom proti drogám!“ pokračuje v Tornali

canyon_logo_2.jpgVšetkých priaznivcov tanca asi poteší podujatie, pripravované v klube CANYON DISCO v Tornali na koniec októbra. „Súťažiť sa bude v štýle Break Dance.Zámerom podujatia je oboznámiť mladých ľudí s moderným tancom, pričom naše hlavné motto je „Tancom proti drogám!“, povedal nám jeden z hlavných organizátorov, Ladislav Gyurán.

Podľa jeho slov sa im podarilo organizačne zabezpečiť špičkové tanečné skupiny z celého Slovenska a celé podujatie je zabezpečené moderovaním tanečníka a showmana Johnyho Perfecta a Lady Mel – účastníkov tanečnej súťaže Miliónový tanec a reality show Celebrity Camp. Účasť potvrdil aj D. j. Piggy zo Street Dance Academy Laci Strike.

„Snažili sme sa pripraviť túto súťaž, ktorej riaditeľom je Zsolt Herčko, s cieľom, aby sa toto podujatie mohlo uskutočniť každý rok v našom disco clube. Celá súťaž oficiálne začína o 13.00hod. v sobotu 27. októbra,“ spresnil L. Gyurán.

Podrobnejšie informácie nájdete na stránke www.canyondisco.sk a téme sa budeme venovať aj na našom portáli www.inforoznava.sk.

Samotný CANYON DISCO klub, kde sa súťaž bude konať, bol otvorený len nedávno, 1. júla 2007. Nachádza sa za areálom plážového kúpaliska v Tornali v lokalite bývalého letného tábora.

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "„Tancom proti drogám!“ pokračuje v Tornali"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.