Deň detí s Tašizábavou

Gemerské osvetové stredisko v Dome tradičnej kultúry Gemera (Betliarska 8, Rožňava) pripravuje na pondelok 1. júna 2015 celodenné multižánrové podujatie.

 „Myslím, že slovíčku Tašizábava deti veľmi dobre rozumejú, keďže projekt TAŠÍKOVO – Rozprávkový Košický kraj sme v regióne už niekoľkokrát prezentovali,“ hovorí riaditeľka Gemerského osvetového strediska Helena Novotná.

„Tešíme sa, že vo vynovených priestoroch privíta Taši práve na Deň detí svojich malých kamarátov. Pripravené sú rozprávkové bytosti – Vodník, Gróf a Grófka a tvorivé aktivity, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale niečo sa aj naučia, súťažia, tvoria, skúmajú – jednoducho robia niečo veselé, zároveň poučné a zmysluplné,“ dodáva Novotná.

Podľa organizátorov deti čaká množstvo nevšedných a kreatívnych aktivít – tvorivé dielne Šikulkovo, Cverničkovo, Hlavolamovo, veselé Vodníkovo, Astrokútik, či Fotokútik s kráľovskými kostýmami aj Nonstop kino v sále, či oddychová zóna na čítanie Tašiho príbehov.

Pozývajú nielen škôlkárov a školákov, ale aj rodičov, ktorí chcú spolu so svojimi ratolesťami prežiť tento výnimočný deň.

Podujatie Deň detí s Tašizábavou sa uskutoční v pondelok 1. júna v čase od 8:30 do 15-tej hodiny.

Foto: Archív infoRoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Deň detí s Tašizábavou"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.