Domkári pozývajú na Donboscovicu

Rožňavské stredisko Domky – Združenia saleziánskej mládeže, pozýva na slávnostnú akadémiu, organizovanú pod názvom Donboscovica pri príležitosti výročia narodenia sv. dona Bosca.

„Chcete vedieť, ako to v takom rožňavskom domkárskom „oratku“ chodí? Ste hladní po tom, aby ste sa dozvedeli viac o mega diele sv. Jána Bosca? Chcete stráviť príjemné popoludnie v spoločnosti saleziánskej rodiny? Tak neváhajte a príďte na Donboscovicu!,“ pozývajú domkári.

Slávnostná akadémia s menším občerstvením sa uskutoční v nedeľu 1. februára o 16-tej hodine v Kongresovej sále historickej budovy rožňavskej Radnice. Vstupné je dobrovoľné.

„Pri tejto príležitosti budeme sláviť aj slávnostnú svätú omšu, ktorá sa bude konať o 11-tej hodine v Kaplnke sv. Jána Pavla II. v budove Podnikateľského inkubátora na sídlisku Juh v Rožňave,“ uviedla Mariana Michalková z rožňavskej Domky.

Sv. Ján Bosco bol kňaz, vychovávateľ mladých a zakladateľ rehole bratov saleziánov, sestier saleziánok i saleziánov spolupracovníkov.

Združenie Domka sa podľa jeho príkladu venuje deťom a mladým, inšpiruje sa jeho duchovnosťou i štýlom výchovy a snaží sa tieto hodnoty odovzdávať ďalej.

Ilustračné foto: Roznava.Domka.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Domkári pozývajú na Donboscovicu"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.