Plesy v regióne: Pozrite si ich prehľad

Plesová sezóna je v plnom prúde a aj v rožňavskom regióne môžete pretancovať noc na niekoľkých plesoch. Pripravili sme pre vás aktuálny prehľad.

Kresťanský ples

krestansky-plesKedy: 24. január
Kde: MsKS Dobšiná

Rímskokatolícky farský úrad a Evanjelický a. v. farský úrad v Dobšinej pozývajú na XV. Kresťanský ples, ktorý sa uskutoční v MsKS Dobšiná. Do tanca zahrá DJ Korintuš a skupina RELAX.

V programe vystúpia deti z folklórneho súboru Gemerčatá, mužská spevácka formácia 4G z Rožňavy a Evanjelický zborový spevokol z Dobšinej.

Vstupné je 11 eur. V cene lístka je zahrnutý prípitok, chutná večera, fľaša vína pre každý pár, nealko a hodnotná tombola. Lístky je možné zakúpiť v Klube dôchodcov.

Odborársky ples

11Kedy: 30. január
Kde: Radnica v Rožňave

Odborový zväz polície SR pozýva na Odborársky ples, ktorý sa uskutoční v priestoroch budovy historickej Radnice Mestského úradu v Rožňave. Začiatok plesu je naplánovaný na 19:00 hod.

Vstupné je pre policajta, zamestnanca alebo člena zväzu zadarmo. Manželka, manžel, druh a družka člena združenia zaplatí za vstup 15 eur a pre ostatných, ktorí sa prídu zabávať, je vstupné stanovené na 24 eur.

V cene je prípitok, večera, fľaša vína na osobu a švédske stoly. O zábavu sa postará hudobná skupina TRIAL.

Fašiangový maďarský ples

Bez-nazvu1-1-2-3-4-Kedy: 31. januára
Kde: Sála MsÚ v Rožňave

Csemadok, Základná organizácia Rožňava, srdečne pozýva na Fašiangový maďarský ples, ktorý sa uskutoční v Estrádnej sále Mestského úradu v Rožňave. Do tanca bude hrať skupina Contra band zenekar. O otvorenie plesu sa postarajú tanečníci zo Sambedu.

Vstupné je 27 eur.

1. Ples folkloristov

ples-folkloristov-plagatKedy: 31. januára
Kde: MsKS Dobšiná

Folklórny súbor Gemer z Dobšinej pozýva na 1. ples folkloristov, ktorý sa uskutoční v MsKS Dobšiná. Začiatok je naplánovaný na 19. hodinu. Na plese bude účinkovať FS Gemer a LH Vlachoväne.

Vstupné je 12 eur, avšak tí, ktorí prídu oblečení v kroji, zaplatia len 6 eur. Vo vstupnom je zahrnutý prípitok, fľaša vína pre každý pár a večera.

11. Maškarný ples

Snímka obrazovky 2015-01-22 o 13.32.45Kedy: 14. februára
Kde: Sála MsÚ v Rožňave

AUTO ŠPORT KLUB Rožňava pozýva na 11. Maškarný ples, ktorý sa uskutoční so začiatkom o 19:30 hod. v Estrádnej sále Mestského úradu v Rožňave.

Vstupné je 28 eur. Vstupenky je možné zakúpiť v Autoservise Vanyo a TIK Rožňava. Oblečenie v maskách je vítané.

Maškarný ples pre dospelých

maškarný-plesKedy: 21. februára
Kde: MsKS Dobšiná

Miestny odbor Matice slovenskej v Dobšinej a Únia žien v Dobšinej vás pozývajú na Maškarný ples pre dospelých, ktorý sa uskutoční 21. februára so začiatkom o 19-tej hodine v priestoroch kultúrneho domu v Dobšinej. O zábavu sa postará DJ Korintuš. Vstupné je 8 eur, v ktorom je zahrnuté víno a občerstvenie. Najoriginálnejšia maska bude odmenená.


Organizujete ples, alebo viete o plese, ktorý sme nespomenuli?
Pošlite nám info na redakcia@inforoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Plesy v regióne: Pozrite si ich prehľad"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.