Nahral vlastný album, teraz s ním súťaží

V súťaži kapiel Dobré zo Slovenska je aj Rožňavčan Stevie Heart, vlastným menom Štefan Emödi. V januári 2013 sme informovali o jeho debutovej skladbe Walking down the streets again. Dnes má pred sebou vydanie debutového albumu.

S názvom Simple Life uzrie svetlo sveta vo štvrtok 7. mája. Dostupný bude prostredníctvom internetových obchodov, kde si budete môcť objednať aj CD, vydané o niečo neskôr. Sám si zložil hudbu aj texty, nahral elektrické piano a naspieval pesničky. Bicie nahral Jakub Vondra a basovú gitaru Patrik Gömöri.

Do súťaže sa talentovaný multi hudobník prihlásil v marci. Celkom sa je zúčastňuje 36 kapiel z celého Slovenska. Hlasovanie prebieha na stránke súťaže do 8. mája. Prví 10-ti budú súťažiť ďalej s pesničkou na text slovenského textára. Vyhlásenie súťaže sa udeje koncom júna v Aqua City Poprad.

„Som samouk, hrám na klavír, gitaru, trochu bicie a spievam, skladám si texty a hudbu. Aktívne som sa k hudbe dostal v 14-tich rokoch, kedy ma bratranec naučil na gitare zahrať emol,“ predstavuje sa na stránke súťaže 24-ročný Rožňavčan.

Autorská súťaž je určená pre interpretov a kapely, ktoré chcú nahrať vlastné pesničky a vydať album. Vďaka tejto súťaži môžu nahrať album s desiatimi skladbami v profesionálnom štúdiu Umpax. Ďalšími cenami sú natáčanie videoklipu a víkendový pobyt pre celú kapelu v Aqua City Poprad.

Hlasovanie:  Stevie Heart / Simple Life

Foto: Archív Stevie Heart

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Nahral vlastný album, teraz s ním súťaží"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.