Tancom proti drogám v Tornali

tancom-proti-dorgam-6.JPGVčera sa v Canyon Disco Clube v Tornali uskutočnilo ďalšie podujatie zo série „Tancom proti dorgám“. Súťaž v break dance 2vs2 sa tam konala po prvýkrát. Na jar sa uskutočnilo podobné podujatie v Rožňave. Ako to prebiehalo, sme sa spýtali dvoch hlavných organizátorov, riaditeľa súťaže Zsolt Herčka a jeho zástupcu Ladislava Gyurána.

tancom-proti-dorgam-3.JPG„Čo sa týka účastníkov tanečnej súťaže, sme nadpriemerne spokojní, nakoľko sa k nám prihlásila špička slovenského break dance, čo vyvrcholilo účasťou majstra Európy. Prišiel MiniBoy z Popradu, ktorý napokon vyhral so svojim partnerom aj samotnú súťaž,“ vysvetľujú svoje dojmy z pilotného podujatia.

tancom-proti-dorgam-7.JPG„Účasť Johnyho Mečocha a uvádzanie celej tanečnej show ním, bol veľký zážitok pre každého účastníka a tanečné vystúpenie Mel Kasenčákovej s kolegyňami z Break dance fakulty z Bratislavy bolo fantastická,“ dodávajú svorne a pokračujú: „chceli by sme poďakovať PR Production a FreeStep Crew z Rožňavy, ktorí nám dopomohli zorganizovať súťaž u nás. Na druhej strane sme trošku sklamaní, pretože návštevnosť domácich záujemcov o tanečnú súťaž bola minimálna, pričom nevedia o čo prišli, veď sa zúčastnila u nás naozaj slovenská elita v break dance.“

tancom-proti-dorgam-1.JPGA čo budúci rok? „Chystáme ďalšiu podobnú akciu s tým istým mottom „Tancom proti drogám“, o ktorej včas upovedomíme všetkých záujemcov o daný tanečný štýl,“ povedali na záver presvedčivo obaja.

Viac fotiek z podujatia, ktoré sa mohlo konať aj vďaka sponzorom a to hlavne Orange, a. s. – značková predajňa Tornaľa a s podporou hlavného mediálneho partnera GTV, si môžete pozrieť na stránke www.canyondisco.sk

beh

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Tancom proti drogám v Tornali"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.