Megarýchly internet a interaktívna digitálna TV za výhodné ceny

Prenášanie dát rýchlosťou svetla už dávno nie je vecou len sci-fi filmov z budúcnosti. Môžu za to optické vlákna, ktoré takýto prenos zabezpečujú. Aj vy tak môžete mať doma najspoľahlivejší a najrýchlejší internet a televíziu súčasnej doby. A čo je na tom najlepšie – za prístupné ceny. free-zona.sk má pre vás množstvo výhodných ponúk a akciových balíčkov.

Najrýchlejší optický internet za výhodné ceny

Ak sa rozhodnete pre optický internet, môžete sa spoľahnúť, že získate špičkové pripojenie bez výpadkov a porúch. Vlákna v optických kábloch majú prakticky neobmedzenú kapacitu a šíria signál rýchlosťou svetla. Optický internet je preto vhodný nielen pre domácnosti, ale aj pre firmy a väčšie inštitúcie.

V rámci služieb ponúka free-zona.sk optický internet s rýchlosťou pripojenia až 1000 Mbit/s už od 5,90 € mesačne. Školám a vzdelávacím inštitúciám poskytuje zľavu.

Moderná televízia s funkciami, ktoré oceníte

V mestách Rožňava a Dobšiná poskytuje free-zona.sk optické pripojenie televízie s najširšou ponukou HD programov. Už za 6 € mesačne získate 45 programov v HD kvalite, ktorú neobmedzuje. Ďalej si môžete vybrať z celkovej ponuky programov tie, ktoré vás zaujímajú a ktoré chcete sledovať.

Doplnkové programy sú v jednotlivých balíčkoch za príplatky od 2 € mesačne. Aktiváciou optickej televízie získate mnohé interaktívne funkcie, ako napríklad pozastavenie sledovaného programu až na 15 minút, pustenie sledovanej relácie od začiatku, či archív relácií po dobu 24 hodín zadarmo.

Top služby v oblasti telekomunikácií

Okrem vysokorýchlostného optického internetu a HD televízie ponúka free-zona.sk aj IP telefonické pripojenie prostredníctvom internetu a širokopásmové siete, mobilnú aplikáciu tv2go, prostredníctvom ktorej budete mať televíziu kedykoľvek so sebou, servis optických sietí, počítačov a príslušenstva, a mnohé iné.

Pre kompletnú ponuku služieb navštívte web www.free-zona.sk.

free-zona.sk je členom Asociácie lokálnych poskytovateľov internetu – www.alpi.sk. ALPI je záujmovým, dobrovoľným, nezávislým a nepolitickým občianskym združením, ktoré sa vo svojej činnosti zameriava na podporu rozvoja internetizácie Slovenskej republiky.

*************************************

PR článok je komerčnou službou, objednávky prijímame na adrese reklama@inforoznava.sk 

 

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Megarýchly internet a interaktívna digitálna TV za výhodné ceny"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.