Pred rožňavským hypermarketom Tesco predávajú živé stromčeky

Vôňa čerstvého ihličia a atmosféra Vianoc už zavítala aj do Rožňavy. Viete odkiaľ prichádza?

Už pár mesiacov pred decembrom sa miestni obchodníci zaoberajú dlhočizným vybavovaním tých najkrajších stromčekov. Jedným z nich je aj tím kvetinového štúdia Monmar v OC Billa.

„Záleží nám na tom, aby ten najkrajší sviatok v roku bol aj pre každého z nás ozajstným zážitkom. Nakoľko Vianoce nie sú len o nákupoch, darčekoch, jedle a trblietkach, tak sme sa rozhodli, že prinesieme do Rožňavy späť tradíciu živých stromčekov,“ – uviedol Tibor Máriássy.

Kaukazské jedle objednali zo severného Dánska. Práve Dánsko je jedným z najväčších exportérov vianočných stromčekov do celej Európy.

Stromčeky majú modrasté ihličie a vydržia až do konca januára. Rastú 12 až 15 rokov na špeciálne vytvorených plantážach.

Predávajú ich na parkovisku rožňavského hypermarketu Tesco, pričom v cene stromčekov ponúkajú komplexné služby ako frézovanie a balenie, taktiež úschovu do Vianoc a donášku v rámci Rožňavy.

Viac info:  MONMARSTUDIO 

Objednávky do rubriky Reklamné články prijímame na emailovej adrese reklama@inforoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Pred rožňavským hypermarketom Tesco predávajú živé stromčeky"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.