Ak vás baví novinárčina, tak ste náš človek

Redakcia internetových novín INFOROŽŇAVA hľadá do svojho tímu reportérku, resp. reportéra. Jej, resp. jeho prácou budú reportáže a spravodajstvo z podujatí, konaných v Rožňave a jej blízkom okolí.

Od záujemcov očakávame predovšetkým schopnosť samostatne vyhľadávať a redakčne spracovať témy na reportáže, krátke rozhovory a spravodajské pokrytie diania v meste a v regióne, vrátane fotografovania a nakrúcania krátkych videí.

Vyžadujeme tiež dobré ovládanie gramatiky slovenského jazyka a schopnosť štylisticky pracovať s textom. Práca s počítačom a na internete je samozrejmosťou, vodičský preukaz pre osobné auto je výhodou.

Keďže pôjde o nepravidelnú redakčnú činnosť, prácu je možné vykonávať aj popri štúdiu, resp. zamestnaní a tomu bude zodpovedať aj spôsob odmeňovania.

Píšte nám prostredníctvom nášho kontaktného formulára, ktorý nájdete v menu celkom v ľavo hore, resp. kliknutím sem. Nezabudnite pripojiť stručné informácie o sebe, vrátane kontaktov. Vybraných záujemcov pozveme na osobný rozhovor.

Ilustračné foto: Cartoon Photo

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Ak vás baví novinárčina, tak ste náš človek"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.