Hlasovaním môžete podporiť projekt lezeckej steny

Do verejného hlasovania o komunitný grant Nadácie VÚB postúpilo 48 projektov z celého Slovenska. Medzi nimi aj projekt lezeckej steny Klubu Horských športov KRAS Rožňava.

Hlasovanie prebieha od 7. novembra, podporiť projekt KRAS Rožňava môžete do 20. novembra a pomôcť mu tak získať komunitný grant vo výške 3000 eur.

„Gemerčania, športovci, lezci, rodičia, členovia, fanúšikovia. Podporte nás a zahlasujte za náš projekt outdoorovej lezeckej steny KRAS Rožňava. Ponúkneme vám možnosť vyskúšať si lezenie na lezeckú stenu s dĺžkou cca 8 metrov pod dozorom inštruktorov. Dajte vašim deťom, kamarátom, nám aj sebe možnosť zašportovať si v bezpečí umelej lezeckej steny v Rožňave, kde takáto možnosť celé roky chýba. Nech sa aj náš región môže konečne rozvíjať,“ vyzývajú nadšenci z KRASu.

img-2

Dokopy je vybraných 24 projektov, tri s najvyšším počtom hlasov z každého kraja Slovenska majú šancu na úspech. Záujem získať komunitný grant malo v tomto roku až 222 projektov, z čoho 209 žiadostí je venovaných oblasti rozvoja komunít a 13 žiadostí je z oblasti komunitného podnikania.

Vybraných 24 nápadov ako vylepšiť život komunít má teraz šancu uspieť v online hlasovaní o financie z Nadácie VÚB. Projekty z celého Slovenska súťažia o priazeň verejnosti do 20. novembra 2016 na www.komunitnegranty.sk.

Hlasujúci majú na výber 48 projektov zameraných na rôzne oblasti – inklúzia zdravotne znevýhodnených a starších, budovanie komunitných centier, oddychových oáz či športových areálov, revitalizácia a zblíženie sa s prírodou.

Komunitný grant do výšky až 3 000 eur pre jeden projekt získa spolu 24 projektov, v každom kraji 3 s najväčším počtom hlasov z verejného hlasovania. Rozhodnutie, ktoré 3 projekty v každom kraji Slovenska získajú grant od Nadácie VÚB, máte v rukách práve vy. Ak chcete prispieť k zlepšeniu vášho okolia, zapojte sa do hlasovania a rozhodnite, ktorý komunitný projekt si podľa vás zaslúži grant najviac.

„Na komunitných projektoch je vzácne to, že ľudia sú ochotní dobrovoľne spojiť sily a venovať svoj čas a prácu pre dobro svojho okolia. Takéto aktivity si mimoriadne ceníme a chceme ich podporiť.  Náš  komunitný program rozvíjame už druhý rok a radi by sme v ňom pokračovali,“ hovorí Alexander Resch, predseda správnej rady Nadácie VÚB.

Detailnejšie informácie nájdete na webstránke www.nadaciavub.sk.

 

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Hlasovaním môžete podporiť projekt lezeckej steny"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.