Primátor: Rozhodnite o budúcnosti Rožňavy

Mesto Rožňava v súčasnosti spracováva Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja mesta (PHSR) na obdobie rokov 2015 až 2020 (2022). Schvaľovať ho bude mestské zastupiteľstvo.

Primátor Pavol Burdiga (Most) v tejto súvislosti požiadal občanov o názor a vyjadrenie, čo považujú za potrebné a dôležité v meste riešiť.

Dokument spracováva realizačný tím, zložený z expertov v oblasti plánovania, odborníkov z rôznych rozvojových oblastí, zástupcov organizácií a inštitúcií pôsobiacich v meste, volených predstaviteľov a pracovníkov samosprávy, a tiež zástupcov podnikateľského i mimovládneho sektora.

Vaša spolupráca pri spracovaní rozvojového a záväzného dokumentu je dôležitá najmä z hľadiska určenia rozvojových priorít mesta na plánované obdobie,“ apeluje Burdiga.

Dotazník si môžete stiahnuť a vytlačiť kliknutím sem a vyplnený doručiť do Kancelárie prvého kontaktu mestského úradu (Podateľňa) najneskôr do 26.januára. Vyplniť ho môžete aj online kliknutím sem.

Výsledky vyhodnotenia dotazníka budú prezentované na webovej stránke mesta.

Ilustračné foto: Archív infoRoznava.sk / Gabriel Géczi

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Primátor: Rozhodnite o budúcnosti Rožňavy"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.