Benefičný koncert s piesňami STINGa a SADE sa uskutoční už tento štvrtok (+video)

V poradí druhý benefičný koncert „pre všetkých, ktorí milovali a milujú„, organizovaný vznikajúcim o. z. ALENKA, sa uskutoční v prvom adventnom týždni už tento štvrtok (1 dec.) o 18-tej hod. v kostole Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania v Rožňave (Šafárikova 5, vo dvore vedľa budovy, v ktorej sídlila Stredná zdravotnícka škola).

V pondelok začali prípravy priamo na mieste, upravili sme hľadisko, plochu pre účinkujúcich, bolo inštalované ozvučenie a svetelný park. V utorok a v stredu pokračujeme, aby bol výsledok čo najlepší a potešil každého, kto si nájde čas na skvelú hudbu vo výnimočnej „motýlikovskej“ atmofére.

dscf5712

Skladby SADE zaspievajú vo vlastnom aranžmán Marieta Roxerová a Karmen Pál-Baláž, piesne STINGa Andy Belej, hosť programu z Prešova. V špeciálnej zostave pre tento koncert budú hrať Arpi Farkaš (klávesy), Peter Henriczy (gitary), Adrián Szajkó (kontrabas), Dušan Zatroch (bicie a perkusie) a ďalší hosť z Prešova Mário “Gapa” Garbera (saxofón).

Na koncerte odznejú hity SADE ako napríklad By Your SideYour Love Is King, Jezebel, Cherish the Day, či Smooth Operator, a piesne STINGa ako napr. Fragile, Fields of Gold, Shape Of My Heart, či Every Breath You Take.

dscf5691

Vstupné je dobrovoľné, vstupenky budú v predaji priamo na mieste koncertu od 17:15 hod. Sedenie bude voľné, miesto treba zaujať najneskôr 10 min. pred začiatkom koncertu, tzn. do 17:50 hod.

Výťažok zo vstupného pôjde, ako to bolo aj po prvom koncerte, pre deti pod patronátom Detského domova v Dobšinej.

Tešíme sa na vás.

Belo Hefler :: o.z.alenka@upcmail.sk

Foto: Štefan Černák, Belo Hefler

Súvisiace články:

Rožňavskí hudobníci zahrajú najväčšie hity hudobných legiend STINGa a SADE (foto a video zo skúšky)

Nedeľný koncert v rožňavskom kostole sv. Anny bol poctou Láske

dscf5687

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Benefičný koncert s piesňami STINGa a SADE sa uskutoční už tento štvrtok (+video)"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.