Nové 1, 2 a 3-izbové byty na prenájom

Ponúkame novozrekonštruované jedno, dvoj a trojizbové byty do dlhodobého prenájmu s možnosťou nasťahovania sa od 1. apríla 2015. Bytový dom sa nachádza v centre mesta Rožňava v areáli “starej nemocnice”.

V uzavretom dvore okolo bytového domu plánujeme v blízkej budúcnosti vybudovať detské ihrisko s preliezkami a altánok s posedením pre nájomníkov.

Pred bytovým domom je možné si zarezervovať vlastné parkovacie miesto.

Rozloha bytov:

1 a 1,5-izbové byty od 52 m2 obytnej plochy
2-izbové byty od 80 m2 obytnej plochy
3-izbové byty od 100 m2 obytnej plochy

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905 940 054 

DSC_1239

*******************************************

Rubrika je komerčnou službou. Svoje ponuky na predaj, kúpu či prenájom nehnuteľností (domov, bytov, pozemkov, chatiek, záhrad,  administratívnych a skladových priestorov, atď.) posielajte na adresu reklama@inforoznava.sk.  Nezabudnite pripojiť stručný popis nehnuteľnosti, vrátane fotografií (tie spravíme ak žiadne nemáte) a telefonický kontakt, na ktorý sa vám záujemcovia môžu ozvať. Článok bude najmenej mesiac na úvodnej stránke portálu a ďalšie obdobie podľa potreby v archíve rubriky. Cena za túto reklamnú službu je 69 eur. 

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Nové 1, 2 a 3-izbové byty na prenájom"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.