Richard Müller a Fragile zaspievajú v Rožňave

????????????????????????????????????

HLASY 2015 – Richard Müller a Fragile, odštartovali aktuálne turné vypredaným koncertom v Leviciach koncom marca. Dvojhodinový koncert odmenili fanúšikovia neutíchajúcim potleskom a standing ovations.

Niekoľkonásobný Zlatý Slávik Richard Müller a skupina Fragile zaspievajú 3. júna v Rožňave. Z koncertu vám prinesieme ako oficiálny mediálny partner fotoreportáž.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

„Pred každým koncertom cítim obrovskú zodpovednosť, lebo chcem podať maximálny výkon. Ľudia si to zaslúžia. Koncert v Leviciach bol super. Mal som pocit, že tá energia prebehla okamžite. Publikum poznalo skladby aj ich úpravy. Už pri intrách tlieskali a hneď vedeli, aká skladba nasleduje,“ konštatoval s radosťou Müller.

Unikátne prevedenie hitov Richarda Müllera zaznie na ďalších 16-tich koncertoch v slovenských mestách. Richard Müller sa z pokračovania koncertov a reakcií fanúšikov veľmi teší.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

„Mám veľkú radosť, že HLASY pokračujú aj v tomto roku. Veď je to rarita. Odohrali sme vyše 100 koncertov. Som vďačný Bohu, aj fanúšikom za mimoriadnu výsadu, ktorú máme. Vážim si, že ľudia majú o naše koncerty taký záujem, že je úspešný. Tento projekt trvá už tretí rok a je to naozaj úžasný pocit,“ dodal Richard Müller.

Okrem hudobného velikána Richarda Müllera sa fanúšikovia môžu tešiť na výnimočné spevácke výkony Braňa Kostku, Soni Norisovej, Heleny Krajčiovej, Svetlany Rymarenko, Jany Golis, Slava Košeckého, Vila Csontosa a Kamila Mikulčíka.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Hudobný projekt HLASY má na konte beznádejne vypredané sály, vyše 45 tisíc divákov, viac ako 20 tisíc predaných albumov, ocenenie Krištáľové krídlo a Album roka podľa ZAI. Získal najlepšie ohlasy verejnosti aj kritikov v Čechách aj na Slovensku. Album HLASY získal za predaj dvojitú platinovú platňu.

Richard Müller & Fragile – HLASY 2015 zaspievajú 2. júna v Revúcej a 3. júna v rožňavskom Obchodno – kultúrnom centre. Vstupenky si môžete kúpiť prostredníctvom stránky Predpredaj.sk.

Foto: Archív Richard Müller & Fragile 

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Richard Müller a Fragile zaspievajú v Rožňave"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.