Robo Šimko: Rockové kolo si vychutnám

simko_robo_atyp.jpgPred nedeľňajším druhým finálovým večerom markizáckej šou Slovensko hľadá superstar (SHS) sme sa opäť telefonicky spojili s rožňavským finalistom Robom Šimkom. V prvom finálovom kole odspieval sladbu I want It all od britských Queen.

robo.jpg„Už mesiac som z domu preč, preto sa veľmi teším, že onedlho budem na pár hodín doma. V minulých dvoch kolách SHS to mali finalisti z tohto hľadiska ľahšie, mohli mať súkromie viackrát. My ideme na skok domov po mesiaci prvýkrát, aby sme potom ťahali až dokonca. Preto nechcem skutočne tých pár hodín o SHS ani počuť,“ zveril sa Robo exkluzívne pre Inofoznava.sk.

Ako sa nám podarilo zistiť zo zákulisia SHS, v rockovom kole si zaspieva skladbu od skupiny Creed – My  Sacrifice – pozri video tu. Hrávajú ju na vystúpenich aj so svojou kapelou MassRiot. Všetko o kapele a jej členoch nájdete tu.

Ako nám ďalej Robo povedal, teší sa aj na spolužiakov zo stavebnej priemyslovky, ktorí sa za ním v nedeľu chystajú autobusom, aby ho spolu s ďalšími fanúšikmi podporili priamo v kotli SHS.

robo-simko.jpgVčerajšie vyraďovanie ho urobilo trošku smutným, keďže Alex, s ktorou si najlepšie rozumie, zo súťaže vypadla. „Sme perfektní kamaráti, rozumeli sme si, pravdaže nie tak, ako o tom písali v bulvári,“ vysvetľuje ich čisto kamarátsky vzťah. A ako to prežíval on sám? „No nebolo mi to jedno, stáť tam takmer dokonca, ale dopadlo to fajn. Potom sme si už užívali dlho do noci after party,“ dodáva veselo.

Keď sme sa ho spýtali, či sa poznajú s Cmorom, ktorý ho favorizoval v médiách, odpovedal. „Nie, nepoznáme sa zatiaľ, nie sme v kontakte, ale rád by som mu poďakoval, len nemám naňho telefón.“. Keďže sme v minulosti (ešte do Gemerinfa) s Peťom Cmoríkom komunikovali, dali sme mu toto avízo od Roba a on prisľúbil, že sa mu do hodiny ozve – práve bol totiž v jednom rádiu.

Skromnému Robovi naďalej držíme palce. A tiež príjemný a nerušený krátky pobyt v rodnom meste, na ktorý sa teší v najbližších dňoch. Ako sme už uviedli v príspevku zo dňa 18. októbra, na portáli MySpace.com je vytvorený profil na jeho podporu.

beh

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Robo Šimko: Rockové kolo si vychutnám"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.