Videozáznam diskusie „Spolu a verejne“

Koncom februára sa konalo ďalšie podujatie projektu Rožňavských radiálov, ktoré sa prehupli do svojho tretieho ročníka. Diskusiu pod názvom „Spolu a verejne“, tentokrát na tému „Kultúra región“, moderoval Michal Havran, publicista a šéfredaktor portálu jetotak.sk.

Na otázky moderátora odpovedali Pavol Burdiga (Most), primátor Rožňavy, Július Barczi, zástupca generálneho riaditeľa SNM, Martin Kováč, poverený riaditeľ Baníckeho múzea, Jana Kovácsová, vedúca odboru kultúry a cestovného ruchu KSK a Eva Šmelková z Krajského pamiatkového úradu Košice – Pracovisko Rožňava, zastupujúca aj OZ Gotická cesta.

DSCF3665

Debate, ktorú uviedol Noro Lacko z Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave a ktorá sa uskutočnila vo výstavných priestoroch Galérie Baníckeho múzea, predchádzal koncert rejdovskej chlapčenskej hudobnej skupiny Traja králi z Gemera. Štvoricu mladých spevákov uviedol Radoslav Kovács, zástupca občianskeho združenia Otvor dvor.

Projekt Rožňavské radiály finančne podporili Ministerstvo kultúry SR a VERTIKAL – SOLID s.r.o.

V apríli organizátori pripravujú vernisáž výstavy Zem nad hlavou: Rožňavská jaskyniarska fotografia.

Foto: infoRoznava.sk Video: Gemerfilm

SÚVISIACE ČLÁNKY: Videozáznam diskusie o kultúre a aktivizme

Odporúčame tiež prečítať:

Michal Havran: Gemer by mohol byť naším Toskánskom. Ale nebude

Dita Kušnierová: Gemer by nemohol byť naším Toskánskom

Videozáznam diskusie o kultúre a regióne

Videozáznam koncertu Traja králi z Gemera

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Videozáznam diskusie „Spolu a verejne“"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.