Rožňavčania, príďte voliť!

Práve takto vyzýva voličov v Rožňave malý červeno-bielo-čierny leták, ktorý tesne pred začatím volebného moratória dostali do svojich poštových schránok.

Na zadnej strane odporúča krúžkovať kandidátov strany Smer v dvoch volebných obvodoch mesta. Logo strany však na letáku chýba.

Pritom len pár dňami dostali Rožňavčania do poštových schránok volebné noviny strany Smer, v ktorých okrem príhovorov primátora Pavla Burdigu (Most) a okresného šéfa strany Jána Babiča, sú títo kandidáti predstavení fotkami a textom.

Teraz sa už prezentujú v iných farbách a bez akejkoľvek zmienky či loga strany Smer, za ktorú títo Babičovi nominanti kandidujú.

Podobná situácia nastala na začiatku kampane aj v Košiciach, informoval o tom denník Korzár v článku „Košický primátor Raši a poslanci sa pred voľbami k Smeru nehlásia„.

Zastupiteľstvá obcí a miest rozhodujú hlasovaním a môžu tak prebiť aj prípadné vetovanie prijatých uznesení primátorom, či starostom. Rozhodnutie voličov, kto obsadí 13 poslaneckých mandátov v Rožňave, bude preto kľúčové.

Reprofoto: infoRoznava.sk 

SÚVISIACE ČLÁNKY: Babičova podpora je pre Burdigu cťou

Časť pôvodného letáku, na ktorom logo (na strane je vyššie) a farby Smeru nechýbali:

leták Smer -SD original 002

Zadná strana aktuálneho letáku, kde farby ani logo Smeru už nenájdete:

Leták Smer -SD 001

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Rožňavčania, príďte voliť!"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.