Slobodná Európa: Punkovo-rockový večer pod holým nebom v rožňavskej Rakwe

Spevák Whisky a jeho kultová punk-rock’n’rollová kapela Slobodná Európa zavítajú do Rožňavy! V piatok 21. augusta sa v areáli známeho Rakwa Music Clubu pod holým nebom môžete od 18-tej hodiny tešiť na poriadnu dávku starého dobrého punku. Na svoje si rozhodne prídu všetci milovníci kvalitných textov s hlbším významom a rytmických gitarových rífov.

Slobodná Európa ťahá už tretiu dekádu svojej existencie. „Na svedomí má 4 albumy, zhruba 13 videoklipov, okolo 900 koncertov, minimálne 1 000 prúserov a škandálov a mýtus punk & rock´n´rollovej legendy, pričom však stále platí – a toho sa aj drží, že Analýza dokázala hovno,“ predstavuje kapelu jej manažér Roman Fecko.

Okrem slovenskej punk-rock’n’rollovej legendy na vonkajšom pódiu vystúpia aj ďalšie kapely. Tešiť sa môžete na domácu formáciu Zatmenie Mysle, ktorá hrá alternatívu a punk. Ďalšou miestnou kapelou, ktorá na pódiu odpáli poriadnu „punkovicu“, je projekt Za 400 korún. Hosťom z Púchova bude punk-rocková skupina No A Čo 95.

Na mieste si budete môcť zakúpiť merchandising Slobodnej Európy. A aby ste neboli hladní a smädní, v areáli si budete môcť pochutnať na kvalitných domácich syroch či klobáskach a chýbať nebude ani Pizza Micio s najlepšou pizzou v meste. Vychladené pivko a kofola sú samozrejmosťou.

Vstupné je na mieste 6 eur.

Foto: Archív infoRoznava.sk

Súvisiace články: Whisky a Lucia Piussi exkluzívne / Slobodka to rozbalila v Dobšinej – foto+video / Whisky na koni aj vo vrtuľníku

Slobodná Európa

Za 400 korún

Zatmenie mysle

Staňte sa našimi fanúšikmi na sociálnej sieti Facebook a pozvite aj svojich FB priateľov – kliknite sem

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Slobodná Európa: Punkovo-rockový večer pod holým nebom v rožňavskej Rakwe"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.