Obchodné centrum Kocka otvoria v decembri

Obchodné centrum Kocka v Rožňave bude v rekonštruovanom objekte na Šafárikovej ulici pri vstupe do historického centra mesta.

Ako uvádza spoločnosť M – Market Reality z Lučenca, ide o dvojpodlažnú budovu so suterénom, v ktorej budú obchodné priestory na prenájom.

Stavba s investíciou 1 400 000 eur má byť podľa Gabriely Tóthovej dokončená v októbri. Otvorená pre verejnosť bude v decembri. V Kocke bude lekáreň, banka, kvetinárstvo, predajňa textilu a obuvi, autoškola, záložňa a bar.

Rekonštrukcia existujúceho objektu zabezpečí užívanie stavby vo vyššom štandarde. Pôvodné hmotové členenie objektu sa rekonštukciou nebude vo výraznej miere meniť. Fasáda objektu bude ale nová a to v rovnakom dizajne ako ostatné, už realizované obchodné centrá Kocka v ďalších slovenských mestách.

„Parkovanie bude zabezpečené na pôvodnom parkovisku, prináležiacom k stavbe v počte cca 25 státí,“ spresnila pre infoRoznava.sk na záver Tóthová.

Nové obchodné centrum bude cez pracovný týždeň otvorené od 6-tej do 20-tej hodiny, v sobotu do 15-tej a v nedeľu od 8 do 12-tej hodiny.

Vizualizácia: M – Market Reality

Staňte sa našimi fanúšikmi na sociálnej sieti Facebook a pozvite aj svojich FB priateľov – kliknite sem

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Obchodné centrum Kocka otvoria v decembri"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.